Aktualne promocje

13 października 2017

Jesienna promocja ZW3D CAD/CAM. Zgarnij rabaty i voucher na drukarkę 3D!

Najnowsza promocja ZW3D CAD/CAM- rabat aż do – 35%! + voucher 1000 zł na drukarkę 3D ZORTRAX! Okres jesienny, to praktycznie w każdej branży czas okazji […]
5 października 2017

ZORTRAX na jesień – jedna z najlepszych na świecie drukarek 3D w nowej, niższej cenie.

Niezawodność, duża precyzja i przystępna cena- tak w skrócie można opisać drukarki 3D ZORTRAX. Ta polska firma, która swoją historię zaczęła pisać zaledwie w 2011 roku […]
26 września 2017

Przy zakupie każdej drukarki 3D Zortrax – pakiet 4 materiałów gratis

Zortrax to urządzenie sprawdzone przez tysiące użytkowników na całym świecie. Zapewniamy szeroką gamę materiałów eksploatacyjnych do druku 3D dostosowanych do wymagań urządzenia. Wysoka jakość materiałów, szeroka paleta kolorów, wyjątkowe właściwości. Innowacyjny, użyteczny sprzęt 3D przyczyni się rozwoju Twojej firmy.

Promocje zakończone

26 września 2017

Solido SD300 PRO – biurowa drukarka 3D z mega rabatem* + 5 materiałów

Solidna, wygodna i prosta w obsłudze drukarka 3D w najlepszej cenie. Cena wynika z faktu, że proponowana drukarka jest sprzętem używanym* Informujemy, że sprzęt w ofercie promocyjnej został używany zgodnie z instrukcją i zaleceniami producenta.

Nasze promocje uzależnione są od stanów magazynowych i ograniczone czasowo.

Zapytaj o nadchodzące promocje...

Jeśli interesuje Cię bardzo dobra cena (czyli niższa od konkurencji z branży), zapytaj nas o wycenę Twojego zapotrzebowania w zakresie 3D.