Up3D! Mini

UP!MINI to najmniejsza drukarka 3D dostępna na rynku, z pewnością zmieści się na Twoim biurku. Jest prosta w użytkowaniu i gotowa do pracy praktycznie zaraz po wyjęciu z pudełka i zainstalowaniu oprogramowania.


Ma niewielki obszar roboczy, jednak możliwe jest wydrukowanie modelu w częściach, a następnie sklejenie go za pomocą acetonu (tylko ABS). Zamknięta nowoczesna obudowa redukuje odgłosy pracy maszyny. Drukarka UP!MINI jest idealna zarówno dla tych, którzy nie posiadają wiedzy technicznej i dopiero zaczynają swoją przygodę z drukiem 3D, jak i dla profesjonalistów, którym zależy na czasie, dużej efektywności i doskonałej jakości. Również oprogramowanie dołączone do drukarki jest bardzo proste w obsłudze.

Możliwy jest podgląd naszego wydruku, przenoszenie, obracanie, skalowanie, ustawienie wypełnienia modelu, parametrów podpór czy prędkości druku. Można również szybko naprawić uszkodzony plik.

Jakość Up3D! Mini


Materiał ABS przeznaczony dla tej drukarki dostępny jest w różnych kolorach: naturalnym, czarnym, czerwonym, zielonym, niebieskim, żółtym, pomarańczowym, białym, fioletowym, szarym.


  • Mała drukarka do modeli klejonych
  • Wysoka jakość wydruków
  • Zamknięta i cicha obudowa
  • Możliwość druku wielokolorowego

Specyfikacja techniczna:

 

Technologia FDM ( Fused Deposition Modeling)
Materiał ABS,PLA
Rozmiar filamentu 1.73
Średnica dyszy 0.4
Grubość warstwy 0.2, 0.25, 0.30, 0.35
Obszar roboczy 120X120X120mm
Prędkość druku 10-100cm3/h
Format pliku STL
Open source TAK
System operacyjny Windows 7/Vista/XP/Mac
Wymiary drukarki 240x340x355h
Waga 6kg
Zasilanie 100-200V, 50-60Hz, 200W
Warunki otoczenia 15-30°C, wilgotność 20-50%